blog image 15.10.2020 11:47:13
Web sitesi yapan firmalar

Web sitesi yapan firmalar veya web sitesi yapan şirketler dediğiniz zaman arama motorlarında birçok sonuç çıkacaktır. Asıl hangi hizmeti almak istediğinizi belirlemeniz gerekli. Kaliteli bir web sitesine ihtiyacınız varsa doğru adrese geldiniz. Kaliteli ve tüm cihazlara uyumlu web sitesi hizmetini sizlere sunuyoruz.

devamını oku
blog image 19.04.2016 00:52:45
Radyo Platformu Nedir?

Radyo Platformu, Softhan Multimedya yazılım ve ürün geliştirme şirketi tarafından geliştirilmiş bir web sitesi ürünüdür. Geliştirmiş olduğumuz altyapı, radyo yayıncılarına haber-magazin sitesini ve radyo yayınlarını ortak bir platformda toplama imkanı sunar. Bu platform yayıncılara yeni reklam alanları açtığı gibi, sunduğu mobil ve tablet uyumu, az internet kullanımı ve kesintisiz yayın gibi özelliklerle, patformlarını yeni kullanıcılar için cazibe merkezi haline getirir.

devamını oku
blog image 16.12.2014 23:10:21
Web sitesinde neden blog sayfası olmalı?

Web sitelerinde blog olmasının bir çok nedeni var. Web sitenizin güncel olmasından arama motorlarında ön plana çıkmaya kadar bir çok faydası var.

devamını oku
blog image 16.10.2020 00:18:21
Reponsive tasarım nedir?

Responsive tasarım 2010 yılındaki bazı teknolojilerin çıkışı ile gelişmeye başladı ve günümüz de çok ileri bir teknoloji olarak kullanılmaktadır. Responsive kelime anlamı olarak uyumlu anlamına gelmektedir. Asıl amacı bütün cihazlarda sorunsuz olarak çalışacak ve kullanıcı dostu bir web sitesi tasarımı sağlamasına bağlıdır. Responsive tasarım sayesinde iş yükünü de azaltmış oldu. Responsive tasarımın en temel eklentisi Boostrap olarak bilinmektedir.

devamını oku
blog image 16.10.2020 00:20:57
E-Ticaret Sitesi

E-ticaret sayesinde uluslararası pazarda işlem görmenizi sağlar. Dünya pazarına açılmak isteyen herkesin öncelikli hedefi e-ticaret sahibi olmak.

devamını oku
blog image 16.10.2020 00:14:09
Web Tasarım

Web tasarımı, teknolojinin en büyük iki yeniliğinden birisi olan internetin görsel yüzüdür. Softhan internet web tasarımı ile birlikte günümüzde bilgi paylaşımının ve araştırmanın en etkili mecralarından biri haline gelmiştir. İnternetin en büyük avantajı hem servis sağlaması hem servis alabilmesidir. Bu sebeple Softhan Multimedya diğer iletişim mecralarına oranla çok daha hesaplı ve etkilidir.

devamını oku
blog image 16.10.2020 00:22:18
Web Tasarım Teknolojisi

Web siteleri 2008 yılında jquery metodunun gelişimi ile tasarımlar da görsellikler ön plan çıkmaya başladı. Bu gelişim web sitelerinde flash tasarımların kullanımını da bitirme noktasına getirdi. Artık google chrome haricindeki tarayıcılar flash eklentisi yükleme şartı ile flash tabanlı siteleri açmaya devam ediyor. Web sitelerinin görselliğini artıran flash tasarımlar yerini jquery eklentilerine yer vermeye başladı.

devamını oku