Kurumsal Web Portal Hizmetleri

Kurumsal Web Portal Hizmetleri

Kurumsal web portal hizmeti ile şirket içi bilgi belge paylaşımı yapıp rahatlıkla verilerinizin kaydını tutabilirsiniz. Kağıt kalem veya excel tablosu ile veri tutmaya son vermek gerekli 

Web portalı iş dünyasında yaygın olarak kullanılan takip programıdır. Genel yapıya sahip bir çok portal bulunmaktadır. Fakat ya çok kapsamlı ya da yetersiz gelmektedir. Onun firmalar kendi portalını yazdırmak istiyor.

Softhan bilişim firmalara web portal yazılımı alanında bir çok hizmet sunmaktadır.

  • İş takibi portalı
  • Stok takip portalı
  • Ürün takip portalı
  • Müşteri takip portalı

Firmalara özgü yazılım çözümleri ile iş ortaklarımıza bir çok alanda hizmet veriyoruz.

Softhan bilişim yukarıdaki modülleri siz değerli müşterilerimiz için geliştiriyor. Bu modülleri tek tek seçerek kendi paketinizi oluşturabilir veya bunlara ek olarak ihtiyaçlarınıza özel modüller talep edebilirsiniz.

İş hacminin az olması ya da işletmenizin küçük olması, işinizi takip etmeye ihtiyacınız olmadığı anlamına gelmez. Sizin de müşterileriniz ilgi bekler. Her birini doğru yere kaydetmek, kolayca hatırlamak, müşterilerinize ait bilgileri kayıt altına almak ve gerektiğinde internet bağlantısı olan her yerden güvenli bir şekilde onlara ulaşmak, kendi işinize odaklanmanızı kolaylaştıracak, müşteri takibi ya da yönetimi yükünden kurtulmanızı sağlayacaktır.

Softhan bilişim ile kişisel veya firma talebine göre web projelerinizi geliştirebilirsiniz.

Bu yüzden Softhan yazılım ekibi olarak bizler, binlerce dolarlık yazılım yatırımı yapmanıza gerek kalmadan, düşük sahip olma maliyetiyle yazılımlar üretiyoruz.