Web yazılım hizmetlerimiz

Web tasarım, web yazılım, eticaret sistemleri entegrasyon ve yazılımı, mobil uygulama çözümleri, SEO optimzasyon çözümleri

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal web sitenizi hem tasarlıyor hem de kodluyoruz. Sadece size özgün şık kurumsal web satarım seçeneklerimiz ile rakiplerinize fark atabilirsiniz. SEO uyumlu kurumsal web sitesi ile daha fazla kullanıcıya veya daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilirsiniz.

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım ile şıklığı ve kolay kullanımın rahatlığını yaşayın. Son teknolojiler ile tasarladığımız kurumsal web siteler size ve potansiyel müşterilerinize farkı hissettireceğinden emin olabilirsiniz. Kurumsal web tasarım seçeneklerimiz ile siz değerli müşterilerimize benzersiz seçenekler sunuyoruz.

SEO Optimizasyonu

SEO optimizasyonu için sitelerin genel yapısını değiştiriyoruz. Web sitesinin alt yapısını seo uyumlu olarak tasarlıyoruz. Sadece tasarım ile bu projeleri geliştirmiyoruz. Kullanıcı artışı sağlamak için Blog ve faydalı bilgiler bölümü gibi bölümler ekleyerek siteye giren kişilerin sayısını artırıyoruz.

Responsive Tasarımlar

Responsive web tasarımın amacı tek bir web sitesini tüm cihazlarda kaliteli bir görsellikte çalıştırmak için kullanılan bir özelliktir. Responsive tasarımlar ile masaüstü için ayrı tasarıma, mobil için ayrı bir tasarıma ihtiyaç duymadan, tek tasarım ile tüm cihazlarda uyumlu çalışmasını sağlayan tasarımlardır.

Kurumsal Web Portal Hizmetleri

Kalitesiyle web yazılım sektöründe pek çok işletmenin web tabanlı yazılım alanında tercih ettiği yazılım firması olan Softhan Multimedya web tabanlı iş takip yazılımları geliştirmektedir.

E-Ticaret Sitesi

E-ticaret sitesi yeni bir ticari girişimdir. Eticaret siteleri ile işletmeler farklı ve daha fazla müşterilere ulaşmaya çalışırlar. Bundan sonra da eticaret sitesi ihtiyacı da artacaktır. Normal web sitesinden farklı olarak eticaret sitelerinde sanal pos ile satış olacaktır.

Radyo Platformu

Radyo Platformu, Softhan Multimedya yazılım ve ürün geliştirme şirketi tarafından geliştirilmiş bir web sitesi ürünüdür. Radyo Platformu’nun amacı;