Web sitesi yapan şirketler 28.10.2020 02:14:47
By Admin

Web sitesi yapan şirketler

Web sitesi yapan firmalar veya web sitesi yapan şirketler dediğiniz zaman arama motorlarında birçok sonuç çıkacaktır. Asıl hangi hizmeti almak istediğinizi belirlemeniz gerekli.

Kaliteli bir web sitesine ihtiyacınız varsa doğru adrese geldiniz. Kaliteli ve tüm cihazlara uyumlu web sitesi hizmetini sizlere sunuyoruz. 

Web sitesi yapan şirketler içinde hazır şablonlar kullanmadan sadece size özgü tasarımlar yapan bir firmayız. Sadece web sitesi yapmıyor aynı zamanda hem bakımını hem de SEO optimizasyonu da yapıyoruz. 

Web sitesi yapan firmalardan sadece web sitesi hizmetini değil aynı zamanda teknik desteğini de gönül rahatlığıyla almanız gerekmektedir. 

Web sitesi yapan firmalar için arama yaparken mutlaka yazılım sonrası teknik destek anlaşması yapmanız gerekmektedir. Web sitesi tasarım ve yazılımı bittikten sonra sunucuya yükleyince tüm iş bitmiş olmuyor. Yeni gelişmelere göre web sitesini güncellemeniz gereklidir.

Web sitesi yapan firmalar

Web sitesi yaptırmadan önce web sitesini ne amaç için yaptırdığınıza karar vermelisiniz.

1. Web sitesini sadece bir tane web sitem olsun diye açıyorsanız fazla bir şey yaptırmanıza gerek yok. 

2. Web sitem aracılığıyla belli müşteri veya kitlelere ulaşmak istiyorsanız, SEO optimizasyonu mutlaka yaptırmalısınız. SEO optimizasyonu olmadan web siteniz size pek fazla fayda sağlamayacaktır.

Web sitesi yapan firmalar arasında sizlere sadece web sitesi hizmeti değil aynı zamanda size teknik çözümler sunduğumuzu bilmenizi isteriz.

Kimliğinizi yansıtan ve sizi aramalarda üst sıralarda gösterecek web sitesi için bizi arayın.

Web sitesi yapan firmalar ve web sitesi yapan şirketler arasında sizin ile en uyumlu çalışacak birini seçmenizin en önemli yanı ne istediğinize tam olarak karar vermelisiniz. Web sitenizi hangi amaç için kullanacağınıza karar verip ona göre araştırma yapmalısınız.

Web sitesinde olması gereken özellikler nelerdir?

1 Web sitesinin tasarımı sitenizin amacına göre tasarlanmalı. Tasarım olarak yeni teknolojiler kullanılmalıdır.

2 Web sitenizin tüm cihazlar ile uyumlu çalışmalıdır. Müşterileriniz masaüstü, tablet veya telefondan web sitenizi ziyaret ettiklerinde bütün cihazlara göre uyumlu olan bir site ile karşılaşmaları gerekli. Tüm cihazlarda sorunsuz çalışan bir web sitesi kullanıcı veya müşterilerin gözünde artı puan getirir.

3 Web sitenizin kodlanacağı program yeni teknolojilere uyumlu bir programlama dili olmalı eğer eski programlama dili ile kodlanmış bir web sitesi bir müddet sonra hatalar vermeye başlayacaktır.

4 Web sitenizin yükleneceği sunucu sitenizin yazıldığı kodlar ve programlama diliyle aynı güncelliğe sahip olmalı. Eski sürüm sunucular sürekli hata verecektir. Web sitenizin çalışmamasına neden olacaktır.

5 Sunucu sağlayan firma seçimi önemlidir. Sunucu sağlayan firma seçerken öncelikle teknik destek hizmetiniz araştırınız. Gerçekten 7/24 kesintisiz destek veriyorlar mı? Web sitenizde karışılacağınız sorunlar mesai saati dışında olunca ve şirket teknik destek vermeyince çok zor durumda kalırsınız. Şirketin sağladığı sunucular son teknoloji mi değil mi onu da incelemeniz gerekli. Uyumsuz sunucu ve programlar her zaman sorun demektir.

6 Web sitesi yapan firmalar (şirketler) arasında seçim yaparken muhatap olduğunuz kişi ile 7/24 irtibat sağlayıp sağlamadığınız önemli. Yazılım ve teknik desteği alacağınız kişilerin her zaman ulaşılır olması çok önemli.


Web sitesi yapan firmalar (şirketler) içinde bizi tercih etmeniz için daha birçok neden var. Kaliteli web sitesi hizmetini web sitesi yapan diğer firmalara göre hem ucuza hem de daha kaliteli alacağınıza garanti veriyoruz.

Diğer önemli bir ayrıntıda web sitelerinde bazı arana kelimeler sürekli tekrarlanıyorsa sahte ve spam' lı siteler olduğunu unutmayınız. Aşağıda ki örneği de incelemenizde fayda var.

Aranan kelime: Web sitesi yapan firmalar

Sonuç: web sitesi yapan firmalar, web sitesi yazan şirketler, ucuz web sitesi yapan şirketler, uygun fiyata web  sitesi, herkese çok ucuza web sitesi gibi cümleleri sitelerin her yerinde yayınlayan sitelerin profesyonel olmadığını, hatta sahte olduğundan emin olabilirsiniz.

Web sitesi yazan şirketler, ucuz web sitesi yapan şirketler, uygun fiyata web  sitesi, herkese çok ucuza web sitesi gibi sloganımız yoktur. Web sitesi hizmetini kaliteli ve uygun fiyata sağlıyoruz.

Web tasarımı ve yazılım hizmeti için bizim ile görüşmeden karar vermeyiniz.