25.10.2020 10:59:58
By Admin

web sitesi yapan firmalar

"Web sitesi yapan firmalar" diye google da aradığınız da karşınıza yüzlerce sonuç gelir. Peki bu şirketler ve yazılımcılar ne kadar kaliteli web sitesi hizmeti veriyor?

Genelde müşteriler her web sitesi yapıyoruz diyen firmalarin çoğundan memnun kalmıyorlar. Bunun nedeni fiyat performans açısından web sitesi yapan firmalar genel de hazır modüller kullandığı için sorun yaşıyorlar. Web sitesi yapan  firmalar genelde stajyer yazılımcı çalıştırdıkları için sağlık web sitesi projeleri çıkaramıyorlar.

Web sitesi yapan firmalar diye aradığınız da karşınıza bir çok firmalar çıkacaktır. Web sitesi yapan firmalar arasında çalışacağınız bir firmayı belirlemek için ne yapmalısınız?

Web sitesi için teknolojik alt yapı gereklidir. Yeni teknolojileri takip edip onları projelerde uygulamak gerekir. Teknolojinin sürekli geliştiği ve değiştiği bir ortamda eski teknolojiler sürekli sorun çıkarıyorlar.

Web sitesi yapan firmalar yeni teknolojileri ne kadar çok takip edip projelerinde uyguluyorlar ise o kadar başarılı olurlar. Sizin tercihiniz öncelikle yeni teknolojileri uygulayan firmalardan yana olmalı.

Web sitesi yapan firmaların çoğu hazır şablonlar kullanmaktadır. Bu şablonlar ucuz ve kolay uygulanabilir yapılardır. Fakat sorunları çok. Soruları çözebilecek teknik kadrosu yok ise projeler çöp oluyor.

Hazır şablonlar kullanan firmalar çok tercih edilen firmalar değildir. Şablonların sıkıntısının dışında hepsi bir birine çok benziyor veya aynı. Her müşteri web tasarımını kendisine özgün olmasını istiyor. Onun için hazır şablonlardan uzak durulmalıdır.


Kaliteli web sitesi hizmeti almak için Softhan bilişimi arayabilirsiniz.