İstanbulda Yazılım Hizmeti veren Firmalar 28.10.2020 01:54:15
By Admin

İstanbulda Yazılım Hizmeti veren Firmalar

İstanbul'da web sitesi yapan firmalar dediğiniz de akla bir çok firma gelecektir. 

İstanbul'da web sitesi yapan firmalar diyerek Google da arama yaptığınızda da karşınıza bir çok firma çıkacaktır. Bu kadar seçenek arasında nasıl seçim yapmanız gerekli? Asıl soru bu olmalı? 

Web sitesi yapan firmalar arasında seçim yaparken size hem hizmet hem de hizmet sonrası desteği kesintisiz olarak veren bir firma olmalı. 

Web sitesi yapan firmalardan hangi hizmetleri almalıyız?

Web sitesi için iki temel öge var. Birincisi web sitesinin tasarımı ve yazılımı. İkincisi alan adı ve sunucu (hosting) kiralama hizmeti. İki temel öğeler birleşince ortaya çalışan bir web sitesi çıkıyor. Bu konuları biraz açalım. Web sitesi yapan firmalardan hem yazılım hizmetini hem de yazılım sonrası teknik destek almanız gerekli. Teknik destek alacağınız web yazılım hizmeti kadar önemli. Web sitesi hizmeti sonrası teknik destek hizmeti için mutlaka önceden konuşmalısınız. Web sitesi hizmeti almadan önce bilmeniz gereken bazı teknik bilgiler var. Aşağıdaki soruların cevaplarını dikkatlice okumanızı öneririm.


İstanbul'da web sitesi yapan firmalar arasında en güvenilir firmalardan biri de Softhan Yazılım. Bize danışmadan karar vermeyiniz.


Web sitesi tasarımı nasıl olmalı?

Web sitesi tasarımı sitenizin reklam yüzüdür. Kullanıcılara veya müşterilerinize açılan tanıtım kapısı da diyebiliriz. Reklamınızı iyi yapabilmek ve kullanıcılar da ilk intibayı başarılı olarak bırakabilmeniz için tasarım çok önemli. Gelelim sorumuzun cevabına. 

  • Web tasarımı sade ve şık olmalı.
  • Tasarımdaki renk ve font seçimi sizi veya yaptığınız işi yansıtmalı.
  • Web tasarımı tüm cihazlarda uyumlu çalışmalı. Kısacası responsive (mobil uyumlu) tasarıma sahip olmalı.
  • Son teknolojiler ile kodlanmış olmalı. Eski teknolojiler yeni cihazlarda sağlıklı çalışmıyor.

Web sitesi yapan şirketi nasıl seçmeli?

Web sitenizi yapacak olan kişi veya kişiler siteniz ile ilgili tüm bilgilere sahip olacak. Onun için güvenilir olmalı.

Web sitesi sadece yazılımdan oluşmuyor. Kodlaması biten web siteleri kiralanan alan adı altında yine kiralanan sunucuya aktarılıyor. Web sitesi çalışmaya başlıyor. Sunucu ve yazılımdan kaynaklı sorunları çözecek olan kişilerde web sitesi yapan şirketler olacaktır.

Web sitesi yapan firmaları belirlerken.

Teknik bilgi ve birikimi iyi olmalı

Size çözüm önerileri suna bilmeli 

Web sitesi hizmeti sonrası teknik destek hizmeti vermeli. Mümkünse 7/24 ulaşılabilir olmalı.

Web sitemize SEO optimizasyonu yaptırmalı mıyız?

Web sitemize SEO optimizasyonu yaptırmalı mıyız? Sorusu en çok sorulan sorulardan biri.

Web sitelerinize SEO optimizasyonu yaptırmalısınız. Web site yaptırmanızın amacı internette insanlara ulaşabilmek ise mutlaka SEO optimizasyonu yaptırmalısınız. SEO optimizasyonu sayesinde daha çok kitlelere ulaşabilirsiniz.

Siz de kaliteli web sitesi yaptırmak ve SEO optimizasyonu desteği almak için bizi arayabilirsiniz.

Bizim ile irtibata geçebilirsiniz.


İstanbul da yazılım hizmetiyle sizlere yazılım hizmeti sunuyoruz. Alanında başarılı ve tecrübeli kadromuzla sizlerin yazılım konusunda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek ve işlerinizi istediğiniz ölçü ve esaslarda yürüte bilmeniz açısından gerekli olan yazılım programlarını sizlere sunabileceğimiz ve kesin çözüm odaklı hizmet anlayışımızla İstanbulda yazılım hizmeti vermeye ve siz saygıdeğer müşterilerimizin önceliklerini daima göz önünde bulundurup işimizi büyük bir itina ile yapıyoruz.