Web Yazılım Terminolojileri

Web tasarım ve yazılımı ile ilgili aradığınız bilgiler burada.

Web sitesi için teknik hizmet veren firmalar 17.11.2020 14:30:08
Web sitesi için teknik hizmet veren firmalar

Web sitesi ve web yazılım alanındaki tüm ihtiyaçlarınıza yönelik tüm alanlarda sizlere teknik destek ve çözümler sunuyoruz. Web üzerine aramış ve ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda sizlere hizmet veriyoruz. Web tasarım ve web yazılım alanında uzman kadromuz ile sizlere ihtiyaç duyduğunuz tüm desteği veriyoruz. Web siteniz için teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuz zaman Softhan Bilişim 7/24 sizlerin yanında.

devamını oku
Web sitesi yaptırmak istiyorum 17.11.2020 14:17:59
Web sitesi yaptırmak istiyorum

Web sitesi yaptırmak istiyorum. Şirketimi tanıtmak kendimizi daha iyi ifade etmek için web sitesi yaptırmak istiyorum diyorsanız, sizlere oldukça kullanışlı ve şirketinizi çok iyi bir derecede ifade etme imkanı sağlayacak bir web sitesi tasarlayacağımızı özellikle belirtmek isteriz. Amacımız sizlere iyiyi en iyiyi en kısa zamanda ulaşılabilirliği sağlamaktır. Değişen fiyat seçeneklerimiz ve üstün hizmet anlayışımızla sizlere web sitesi alanında hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

devamını oku
İstanbulda Yazılım Hizmeti veren Firmalar 28.10.2020 01:54:15
İstanbulda Yazılım Hizmeti veren Firmalar

İstanbul'da web sitesi yapan firmalar dediğiniz de akla bir çok firma gelecektir. İstanbul'da web sitesi yapan firmalar diyerek Google da arama yaptığınızda da karşınıza bir çok firma çıkacaktır. Bu kadar seçenek arasında nasıl seçim yapmanız gerekli? Asıl soru bu olmalı? Web sitesi yapan firmalar arasında seçim yaparken size hem hizmet hem de hizmet sonrası desteği kesintisiz olarak veren bir firma olmalı.

devamını oku
istanbuldaki web sitesi yapan firmalar 28.10.2020 14:45:44
istanbuldaki web sitesi yapan firmalar

İstanbul da web sitesi yapan firmalar için en doğru adrese geldiniz. Web sitesi tasarımı ile değerli müşterilerimize yazılım ve tasarım desteği sunuyoruz.

devamını oku
Web sitesi yapan firmalar 28.10.2020 02:03:11
Web sitesi yapan firmalar

"Web sitesi yapan firmalar" diye Google da aradığınız da karşınıza yüzlerce sonuç gelir. Peki bu şirketler ve yazılımcılar ne kadar kaliteli web sitesi hizmeti veriyor? Web sitesi yapan şirketler denince ilk akla gelmemizin sebebi 15 yılı aşkın tecrübemizdir.

devamını oku
Web sitesi yapan şirketler 28.10.2020 02:14:47
Web sitesi yapan şirketler

Web sitesi yapan firmalar veya web sitesi yapan şirketler dediğiniz zaman arama motorlarında birçok sonuç çıkacaktır. Asıl hangi hizmeti almak istediğinizi belirlemeniz gerekli. Kaliteli bir web sitesine ihtiyacınız varsa doğru adrese geldiniz. Kaliteli ve tüm cihazlara uyumlu web sitesi hizmetini sizlere sunuyoruz.

devamını oku
Hour of Code nedir? 17.11.2020 15:17:17
Hour of Code nedir?

Hour of code Microsoft un 5-12 yaş arasında ki çocuklara yazılım yazmanın temel bilgilerini ögreteceği basit bir platformdur. Bu sayede çocukların yazılım alt yapısını küçük yaşlarda insanlara öğreterek bilişim alanında yetişmiş eleman ihtiyacını karşılamak. Hour of code iun 2 temel bölümden ele alabiliriz.

devamını oku
Android nedir? 28.09.2015 01:09:55
Cloud (bulut) nedir? 17.12.2020 00:56:13
Cloud (bulut) nedir?

Bulut Bilişimi neyi ifade etmektedir? Hard Disklerimizde depoladığımız verilerin internet ortamında sanal sunucularda saklanması işlemi diyebiliriz. Bulut Bilişimi bize daha fazla depolama alanı, hızlı veri transferi, maliyet tasarrufu yapabilme gibi bir takım olanaklar sağlamaktadır. Büyük şirketler içinde iş gücü tasarrufunu da ekleyebiliriz. Örneğin günümüzde kullandığımız sosyal ağlarda ki birçok veri (yüklediğiniz video, müzik, fotoğraf vs. ) o sitelerin kendi bulutlarında depolanmaktadır. Bu bağlamda günlük hayatta dolaylı olarak Bulut Bilişimi kullanmış oluyoruz.

devamını oku
Hızlı okuma nedir? 17.11.2020 13:58:26
Hızlı okuma nedir?

Softhan Multimedya hızlı okuma programı nedir?

devamını oku