about image

Hakkımızda

Softhan Multimedya bilişim sektöründeki son teknolojik gelişmeleri size daha iyi hizmet sunmak için takip ediyor. Bilişim sektöründeki bu hızlı gelişmeler sadece online sistemleri değil bütün ticari ve kişisel ilişkiler içinde önem arz etmektedir. Sadece web sitenizin olması günümüz şartlarında yeterli değil. Son teknolojiyi kullanan firmalar daha hızlı bir gelişim göstermektedir. Bu gelişimi yakından takip etmeniz için profesyonellerden teknik destek almanız şart. Bu destekler için  Softhan Multimedya hizmetinizdedir. 

Bir çok firmaya bu destekleri sağlamaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için çok önemlidir. Bu önemin farkındayız. Onun içinde müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için yeni teknolojileri takip ediyor ve projelerimizde uygulamaktayız.

Web yazılımında

14 yıllık tecrübe

Projeyi tamamladık
Mutlu müşterilerimiz
% Başarımız

misyonumuz

Softhan Multimedya olarak bütün müşterilerimize en son teknolojiler ile destek ve hizmet vermek için çabalıyoruz. Bu çabalarımız alanında en iyi bir firma olmamızı sağlamaktadır. Müşterilerimizin güveni ile kendimizi daha da ileriye taşımak gibi bir misyon üstlendik. Teknoloji ve bilişim çözümlerinin vazgeçilmezi olamak için kendimizi sürekli geliştiren ve sabit durmamak için yenilikleri takip eden bir firmayız. Sabit bir yapı oturtup bu yolda devam etmek gibi bir düşüncemiz yoktur. Hedefimiz bütün müşterilerin bilişim ve teknoloji ihtiyaç ve sorunlarına çözümler sunmaktır. Bizim müşterilerimize çözüm ortağımız gözü ile bakmaktayız.

vizyonumuz

Müşterilerimiz için kalıcı ve ileriye yönelik çözümler sunmak için yenilikleri takip etmek üzerine kurulu bir vizyonumuz bulunmaktadır. Biz bütün müşterilerimizi çözüm ortağımız olarak gördüğümüz için onların sorunları ve talepleri bizim sorunlarımız olarak görmekteyiz. Bütün projelerimizde bu hassasiyet ile gerçekleştirmeyi benimsemiş bir firmayız.