blog image 19.04.2016 00:52:45

Radyo Platformu Nedir?

Değerli yayıncı,

Softhan Multimedya yazılım ve ürün geliştirme şirketi olarak uzun yıllar bilişim sektöründe hizmet vermekte ve geliştirmekte olduğumuz inovatif ürünlerle sektöre yön veren bir firma olmak yolunda ilerlemekteyiz. Uzmanlaştığımız sektörlerden birisi olan radyo yayıncılığına yönelik son ürünümüz  “Radyo Platformu”nu siz değerli yayıncıların hizmetine sunuyoruz.

Radyo Platformu, radyo yayını ile haber-magazin sitelerini aynı mecrada toplamaya yarayan bir web sitesi ürünüdür. Geleneksel internet radyoları, flash aplikasyonu gerektiren ağır yazılımlar kullandıkları için, aynı anda hem web sitesinde dolaşıp hem de radyo dinleme imkanı sağlayamadıkları gibi, sık sık yaşanan donma ve ağır açılma problemleri nedeniyle sağlıklı yayın yapamamaktadır. Geleneksel internet radyoları kullandıkları ilkel ve ağır yazılım altyapısı nedeniyle özellikle mobil cihazlarda internet kotasını çabuk doldurmakta, bu nedenle dinleyiciler tarafından tercih edilmemektedir. Diğer taraftan, radyo alıcı cihazların hızla yerini internet tabanlı radyolara bıraktığı günümüzde, kusursuz, masrafsız ve kullanımı kolay bir web tabanlı radyo yayını ürünü zaruri hale gelmiştir.

Radyo Platformu, bu boşluğu doldurmak amacıyla geliştirilmiş bir üründür. Radyo Platformu dönüşmekte olan sektöre hızla entegrasyonunuzu sağladığı gibi, web sitenizde sunduğu reklam alanlarıyla yeni gelir kalemleri oluşturur. Radyo alıcı cihazlara yaptığınız yayınlar belirli bölgelerle sınırlı kalırken, Radyo Platformu’yla evrensele ulaşacak, ulaştığınız her yerden reklam alma imkanına sahip olacaksınız.

Değerli yayıncı, gerek kurumsallaşmak gerekse kurumsal itibarınızı korumak için, yayın mecranızı seçerken bu işi daha ucuza daha kaliteli bir şekilde halledeceğini iddia eden kişilere itibar etmeyip profesyonellerle çalışmanızı tavsiye ederiz. Web tabanlı radyo yayıncılığı, zaman zaman profesyonel müdahaleler gerektiren bir mecradır ve Softhan Multimedya yazılım ve ürün geliştirme şirketi geliştirdiği bütün ürünlerin profesyonel takibini yapmakta, kendisinin ve müşterilerinin kurumsal itibarını en ön planda tutmaktadır.

Radyo Platformu hakkında daha ayrıntılı bilgi almak, soru ve görüşlerinizi sunmak ve fiyat teklifi almak için web sitemizi ziyaret edin.

http://radyoplatformu.com/Radyo/Hakkimizda/

 

Softhan Multimedya yazılım ve ürün geliştirme şirketi olarak saygılarımızı sunar yayın hayatınızda başarılar dileriz.