Referanslarımız

Planetler TV

Planetler TV

Planetler TV kendi bünyesinde 4 kanal barındırmaktadır. Bu kanallar, Planet Sinema, Planet Çocuk, Planet Pembe, Planet Mutfak. Bu kanalların yayınlarını, yayın akışını ve duyuruların hepsini planetler.com da bulabilirsiniz. Planetler tasarımı ve yazılımı için Asp.net, mssql, HTML 5, CSS 3, jquery, javascript, XML web service kullanılmıştır.
Dijibox

Dijibox

Dijibox projesi Türkiye' deki en önemli online müzik platformu özelliği taşımaktadır. Dijibox ile kesintisiz müzik keyfinin tadını çıkarabilirsiniz. 20 yi aşkın radyo istasyonu ile Türkiyenin en büyük radyo platforma yolunda emin adımlar ile yoluna devam etmektedir. Dijibox, istediğiniz türde ki müziği rahatlıkla bulabileceğiniz kullanışlı ve güzel bir platformdur.
Radyo Viva

Radyo Viva

Radyo Viva online radyo platformu ile kesintisiz müzik keyfi yaşaya bilirsiniz. Türkiye de en çok dinlenen radyoların başında gelen Radyo Viva' yı web sitesinden kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. Tasarım ve yazılımında; HTML 5 CSS 3, jquery, Asp.net, MSSQL ve javascript teknolojilerinden yaralanılarak yazılmıştır.
Ekol Ders

Ekol Ders

Ekol Ders İstanbul' da özel ders hizmeti vermektedir.Dersleri Seçkin Boğaziçi Üniversitesi mezunu deneyimli öğretmenler tarafından verilmektedir. Tasarım ve yazılımında; HTML 5 CSS 3, jquery, Asp.net, MSSQL ve javascript teknolojilerinden yaralanılarak yazılmıştır.
Show Radyo

Show Radyo

Show Radyo ilginç tasarımlardan birini size sunmaktadır. Türkiye de en çok dinlenen radyoların başında gelen Show Radyo' yu web sitesinden kesintisiz olarak dinleyebilirsiniz. Tasarım ve yazılımında; HTML 5 CSS 3, jquery, Asp.net, MSSQL ve javascript teknolojilerinden yaralanılarak yazılmıştır.
Point Beef Burger & Salad

Point Beef Burger & Salad

Mavi Hisar A.Ş. nin bir markası olan Point Beef Burger & Salad web sitesini yeniledik. Tasarım ve yazılımında; HTML 5 CSS 3, jquery, Asp.net, MSSQL ve javascript teknolojilerinden yaralanılarak yazılmıştır.
Anatolia Tekstil

Anatolia Tekstil

Tekstil alanında hizmet veren Anatolia Textile' in web site tasarımını ve yazılımını bitirdik. Tasarım ve yazılımda kullanılan teknolojiler; Asp.net, mssql, jquery, HTML 5, CSS3.